Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn

Mapa okolí hradu Karlštejn

Jak se dostanete na hrad Karlštejn:

Vlak: Pokud pojedete vlakem, najděte si spoj na trase Praha – Beroun – Plzeň. Vystoupíte na zastávce Karlštejn, vzdálené cca dva kilometry od hradu. Vlak sem jezdí každou půlhodinku. Před nádražím se dáte doprava, přejdete most přes Berounku a pak se dáte doprava a následně po padesáti metrech doleva. Potom už půjdete skrz obec nahoru k hradu.

Autobus: Autobusem se dostanete pouze do vedlejší obce Mořina

Auto: Hrad Karlštejn najdete v obci stejného jména, cca čtyřicet kilometrů od Prahy. Z Prahy jeďte do D5 na Plzeň, exit 10 – Loděnice a pokračujte dle ukazatelů přes obce Bubovice, Hlásná Třebáň. Můžete je také z Prahy – Radotína na Dobřichovice, Řevnice, Hlásnou Třebáň a skončíte v obci Karlštejn.


Hrad Karlštejn

Proslulý hrad Karlštejn patří mezi nejnavštěvovanější české historické objekty. Ponořte se i vy do minulých časů a poznejte významné kapitoly z historie Čech!

hrad Karlštejn Zobrazit větší mapu

Víte, že… ?

Turistický servis

Rezervační centrum ubytování Region-tour.cz vám nabízí kompletní turistický servis a rezervaci ubytování v Krkonoších, v Českém Švýcarsku, Orlických horách, Jizerských horách a Adršpašsku-Broumovsku.

Podpořte nás

Zaujaly vás tyto stránky? Budeme rádi, jestliže na svůj web umístíte odkaz na naše webové stránky.

hrad-karlstejn.eu

Hrad Karlštejn

Karlštejn